Wyślij wiadomość
Dom ProduktyMała maszyna do robienia tacek na jajka

Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii

Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii

  • Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii
  • Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii
  • Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii
  • Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii
  • Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii
Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hebei
Nazwa handlowa: Aolun
Numer modelu: HY-F1000
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowy eksportowany pakiet
Czas dostawy: 20-50 dni roboczych
Zasady płatności: TT 30% z góry, 70% salda przed wysyłką
Możliwość Supply: 260 zestawów rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj produktu: Maszyna do tacy na jajka Rodzaj przetwarzania: maszyna do formowania masy celulozowej
Stan: Nowy Pojemność: 1000szt / godz
pleśń: 3 porcje Napięcie: 380 V / 220 V.
Metoda suszenia: Suszenie na słońcu, naturalne suszenie Rodzić: 3-4 osoby / zmianę
Przestrzeń warsztatowa: powyżej 60㎡ Miejsce do suszenia: Powyżej 500㎡ na słońcu
Gwarancja: 1 rok Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynier dostępny do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online
High Light:

plastikowa maszyna do produkcji tacek na jajka

,

maszyna do produkcji masy papierniczej

Mały typ formowania masy papierniczej 1000 sztuk / h Maszyna do produkcji tacek na jajka dla nowych firm
 
1. Produkt Wprowadzenie małej maszyny do produkcji tacek na jajka
 
Sprzęt do tacek na jajka to rodzaj sprzętu do tacy na papier należący do sprzętu do formowania masy celulozowej.Produkcja tego sprzętu do podajników papieru należy do branży ochrony środowiska.Ponieważ tacka na jajka jest bardziej przyjazna dla środowiska, może również przetwarzać makulaturę.To uznana i bardzo dobra promocja w naszym kraju.
Maszyna do tacek na jajka o małej pojemności nadaje się do użytku domowego lub rozpoczęcia nowej działalności.Zwykle z naturalnym suszeniem (suszenie na słońcu), bez kosztów energii, niską inwestycją, działa łatwo i bezpieczniej niż stara maszyna typu tłokowego.
Prędkość maszyny do formowania tacek na jajka można regulować, aby była wolniejsza lub szybsza zgodnie z życzeniem kupujących, a formy można dostosować jako próbki tacek na jajka kupujących, a linię produkcyjną tacek na jajka bez suszarki można ponownie dopasować do suszarki w przyszłości, jeśli potrzeba.
 
2. Główne cechy papierowej tacy na jajka
Szybko rozwinęła się technologia produkcji technologii formowania masy celulozowej.Podstawowy proces obejmuje cztery etapy, przygotowanie masy, formowanie, suszenie i kształtowanie.W kraju jest to głównie sprzęt półautomatyczny, podczas gdy prawie wszystkie za granicą to w pełni automatyczne rurociągi o dużym zużyciu energii;
Sprzęt do tacek na jajka można podzielić na trzy sposoby, typu flip, typu obrotowego i typu posuwisto-zwrotnego.Maszyna do formowania masy włóknistej przyjmuje typ odwracania odpowiedni do średniej partii i niestandardowej produkcji form przemysłowych.Cykl produkcyjny jest stosunkowo długi, a nakłady inwestycyjne na formę są duże.Opakowanie bębnowe nadaje się do produkcji wyrobów o dużych kształtach.Transport tłokowy jest odpowiedni dla niestandardowych, małych partii produktów przemysłowych o szybkim cyklu.
 
3. Technologia maszyny do produkcji tacek na jajka
Produkty formowane z masy celulozowej to nowe materiały opakowaniowe, które zostały szybko opracowane w ostatnich latach i są doskonałymi substytutami drewna.Zastosowanie produktów do formowania masy celulozowej: surowce do roztwarzania składników-formowania tłocznego-suszenia-kształtowania procesu produkcyjnego.Po wyprasowaniu na obrabianym elemencie pozostaje duża ilość wilgoci (około 55-60%), a wilgotność gotowego produktu wynosi 12-14%.Dlatego podczas procesu suszenia przedmiotu obrabianego usuwa się wilgoć, która stanowi ogólną wagę przedmiotu obrabianego.Tę część wody należy usunąć, wchłaniając ciepło w parę wodną.Ze względu na przemianę fazową procesu suszenia, zużycie energii jest bardzo duże, a produkty formowane z masy celulozowej są przetwarzane na produkty o dużym zużyciu energii.Z tego powodu konieczne jest wykonanie analizy termicznej procesu konwersji energii suszenia.Ponieważ analiza może poprawić projekt i przetwarzanie sprzętu suszącego, poprawić stopień wykorzystania energii i mieć bardzo ważne znaczenie przewodnie dla obniżenia kosztów produkcji w przemyśle produktów do formowania masy celulozowej.
4. Zasada działania tacki na jajka z masy papierniczej
Jako surowiec wykorzystuje się makulaturę, a następnie rozciera się ją na miazgę i kruszy w celu uzyskania surowców, a następnie w procesie formowania, suszenia i kształtowania wytwarza się gotowy papier i produkty z tworzyw sztucznych.
 
Wyposażenie tacy na jajka Przetwarzanie
Sprzęt do tacek na jajka, jego linia produkcyjna jest głównie podzielona na system ubijania, system formowania, system suszenia, system odzyskiwania ścieków.Obecnie do automatycznego systemu barierek dodaje się niektóre urządzenia do tacek na jajka.Automatyczny system układania w stosy sprawia, że ​​taca na papier jest bardziej zautomatyzowana, co oszczędza siłę roboczą i czas na linii produkcyjnej tacek na jajka.System odzysku ścieków jest odpowiedzią na wezwanie kraju do wymagań ochrony środowiska, zapobiegając wszędzie odprowadzaniu ścieków i zmniejszając zanieczyszczenie środowiska.
1. Sprzęt do formowania masy celulozowej - proces ubijania tacki na jajka, skrawki surowej makulatury są wkładane do pulpera, a następnie dodawane są woda i inne surowce, aby rozbić je na miazgę.W rzeczywistości jest to recykling tych odpadków papieru.
2. Maszyna do formowania tacek na jajka jest nazywana maszyną do tacek na jajka.Jest wykonany z różnych form na maszynie hosta.Oczywiście istnieje również możliwość zmiany narzędzi szlifierskich na tace do wina i tace na buty.To jest proces formowania sprzętu do formowania masy włóknistej.
3. Urządzenie do formowania masy celulozowej rozpoczyna proces suszenia nowo uformowanych tac na jajka i zapewnia, że ​​tacki na jajka mogą być suszone w krótkim czasie za pomocą trójwymiarowego gorącego powietrza.Gorące powietrze usuwa z nich wilgoć i powstaje tacka na jajka.
Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii 0
 
5. Wykorzystanie maszyny do recyklingu makulatury na jajka
Taca papierowa, jako produkt wyposażenia tac papierowych, jest bardzo idealnym opakowaniem wyściełanym.Taca papieru ma funkcje odporne na wilgoć, wstrząsy i antystatyczne.Zasada działania tacy papierowej polega na tym, że makulatura jest używana jako surowiec, a następnie miazga i miazga są kruszone w celu uzyskania surowców, a następnie końcowy papier i produkty z tworzyw sztucznych są wytwarzane przez formowanie, suszenie i kształtowanie.Produkty papierowe i plastikowe.
1. Sprzęt do podajników papieru był używany w wielu gałęziach przemysłu.Firmy zaprojektowane przez fabryki tacek papierowych obejmują żywność, leki, żywność, kosmetyki itp.
2. Technologia pakowania zewnętrznego tacy papierowej jest stale ulepszana, a proces drukowania jest również stale ulepszany.Dzisiejszy rynek potrzebuje również pięknych kolorowych opakowań.
3. Ponieważ wymagania naszych konsumentów stale się poprawiają, poziom zewnętrznego opakowania tacek papierowych był również stale ulepszany.Technologia wyposażenia podajników papieru jest również stale ulepszana.
Maszyna do produkcji tacek na jajka może wytwarzać wszystkie produkty do formowania masy makulaturowej, takie jak taca na jajka, taca na owoce, taca na kawę, nosze do butów i tak dalej.I możemy dostosować maszynę do tacek na jajka i formy do tacek na jajka jako twoje wymagania.
 
6. Specyfikacja maszyny do tacy na jajka
 

Model Pojemność Pleśnie System suszenia Moc znamionowa
HY-F1000 1000szt / godz 3 foremki Bez suszarki 34KW
HY-F1500 1500szt / godz 4 foremki Bez suszarki 34KW
HY-3 * 4 2000 sztuk / godz 12 foremek Bez suszarki 54KW
HY-4 * 4 3000szt / godz 16 form Bez suszarki 57KW

Wysokowydajna maszyna do formowania tacek na miazgę 1000 sztuk / h Niskie zużycie energii 1
 
7. Zaleta maszyny do formowania masy papierniczej
Materiały stosowane w urządzeniach do formowania masy celulozowej spełniają funkcje ochrony środowiska, trwałości, buforowania, recyklingu itp. Wraz z wymogami ochrony środowiska materiałów opakowaniowych w naszym kraju i na rynku międzynarodowym, urządzenia do formowania masy celulozowej są stale ulepszane.Materiały opakowaniowe do formowania masy celulozowej nazywane są nami Preferowany materiał opakowaniowy.
1. Pakowanie produktów w urządzenia do formowania masy celulozowej sprzyja zmechanizowanej produkcji oraz operacjom pakowania i uszczelniania, co poprawia wydajność produkcji i poprawia standardowe pakowanie materiałów opakowaniowych.
2. Materiał opakowaniowy do formowania masy celulozowej jest lekki, łatwy w transporcie i zmniejsza koszty transportu.
3. Urządzenia do formowania masy celulozowej mogą szybko przejść kontrolę towarów, a następnie dotrzeć do szybkiej logistyki, co znacznie obniża koszty w środku.
 
8. Serwis maszyny do produkcji tacek na jajka
Usługa przedsprzedażowa sprzętu do produkcji papierowych tacek na jajka
1. Zaprojektuj wydajną i odpowiednią linię do produkcji podajników papieru zgodnie z potrzebami klienta.
2. Zależnie od sytuacji w zakładzie klienta, zaprojektuj układ budynku fabryki i rozsądnie zaaranżuj lokalizację sprzętu do podtrzymywania papieru.
3. Instalacja na miejscu i uruchomienie linii produkcyjnej podajników papieru w celu prowadzenia i szkolenia pracowników.Reaguj na problemy z maszyną w ciągu 24 godzin.
 
Serwis posprzedażowy wyposażenia podajników papieru
1. Z wyjątkiem części zużywających się, cały zestaw wyposażenia podajnika papieru objęty jest roczną gwarancją.Serwis na miejscu jest zapewniany w okresie gwarancyjnym, a problem zostaje rozwiązany w ciągu 72 godzin od awarii maszyny.
2. Producenci wyposażenia podajników papieru ustalają informacje o klientach i przeprowadzają regularną konserwację.
3. Zapewnij całodobową pomoc techniczną przez telefon i e-mail w celu rozwiązania trudnych problemów w cztery oczy.
 

Szczegóły kontaktu
HEBEI HOLDEN MACHINERY

Osoba kontaktowa: Ms. Zhang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Najlepsze produkty
Inne produkty