Wyślij wiadomość
Dom

HEBEI HOLDEN MACHINERY Wycieczka po fabryce

Opinie klientów
Dzięki wsparciu Holden Machinery działamy w branży maszyn do produkcji tacek do jajek już od ponad 10 lat.

—— Justion Augstin

Jesteśmy fabryką tacek na jajka w Ameryce Południowej, Holden Machinery jest najlepszym dostawcą w Chinach, zapewniają mi największe wsparcie i pomoc w zakresie tacek na jajka.

—— Martin David

Jestem dyrektorem firmy handlowej w krajach arabskich, współpracujemy z Holden Machinery od dłuższego czasu, są profesjonalistami w produkcji maszyn do tacek na jajka i 100% usług przedsprzedażnych i posprzedażnych.

—— Mohamed Ahmed

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Linia produkcyjna

  Współpracujemy z producentami specjalizującymi się w naszej branży.Zawsze podkreślaliśmy, że „jakość jest najważniejsza, a klienci najważniejsi”.Zapewniamy lepszy i tańszy produkt.Witamy klientów z całego świata!

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY linia produkcyjna fabryki 0

   

  Wyposażenie tacy na jajka Przetwarzanie

   

  Jako surowiec wykorzystuje się makulaturę, a następnie rozciera się ją na miazgę i kruszy w celu uzyskania surowców, a następnie w procesie formowania, suszenia i kształtowania wytwarza się gotowy papier i produkty z tworzyw sztucznych.
  Sprzęt do tacek na jajka, jego linia produkcyjna jest głównie podzielona na system ubijania, system formowania, system suszenia, system odzyskiwania ścieków.Obecnie do automatycznego systemu barierek dodaje się niektóre urządzenia do tacek na jajka.Automatyczny system układania w stosy sprawia, że ​​taca na papier jest bardziej zautomatyzowana, co oszczędza siłę roboczą i czas na linii produkcyjnej tacek na jajka.System odzysku ścieków jest odpowiedzią na wezwanie kraju do wymagań ochrony środowiska, zapobiegając wszędzie odprowadzaniu ścieków i zmniejszając zanieczyszczenie środowiska.
  1. Sprzęt do formowania masy celulozowej - proces ubijania tacki na jajka, skrawki surowej makulatury są wkładane do pulpera, a następnie dodawane są woda i inne surowce, aby rozbić je na miazgę.W rzeczywistości jest to recykling tych odpadków papieru.
  2. Maszyna do formowania tacek na jajka jest nazywana maszyną do tacek na jajka.Jest wykonany z różnych form na maszynie hosta.Oczywiście istnieje również możliwość zmiany narzędzi szlifierskich na tace do wina i tace na buty.To jest proces formowania sprzętu do formowania masy włóknistej.
  3. Urządzenie do formowania masy celulozowej rozpoczyna proces suszenia nowo uformowanych tac na jajka i zapewnia, że ​​tacki na jajka mogą być suszone w krótkim czasie za pomocą trójwymiarowego gorącego powietrza.Gorące powietrze usuwa z nich wilgoć i powstaje tacka na jajka.

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY linia produkcyjna fabryki 1

 • OEM / ODM
  Nasza firma ma własny, unikalny zespół projektantów, dla różnych typów od potrzeb klienta OEM $ ODM!

   

  Przetwarzanie form

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY linia produkcyjna fabryki 0

   

  Przetwarzanie maszynowe

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY linia produkcyjna fabryki 1

   

   

 • R & D

   

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY linia produkcyjna fabryki 0

Szczegóły kontaktu
HEBEI HOLDEN MACHINERY

Osoba kontaktowa: Ms. Zhang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)