Wyślij wiadomość
HEBEI HOLDEN MACHINERY
Dom

HEBEI HOLDEN MACHINERY

HEBEI HOLDEN MACHINERY

1 2
HEBEI HOLDEN MACHINERY HEBEI HOLDEN MACHINERY
profil firmy

Hebei Holden Machinery Equipment Sales Co., Ltd.jest profesjonalnym producentem maszyn, w szczególności maszyny do formowania masy papierniczej, głównie maszyny do produkcji tacek na jajka.Znajduje się w mieście Shijiszhuang w prowincji Hebei w Chinach.Ruch jest bardzo wygodny, tylko 30 minut jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska Zhengding, w sąsiedztwie portu morskiego Tianjin.Od 1993 roku Holden Machinery skupił się na rozwoju i produkcji różnych typów maszyn do formowania jaj z masy papierniczej i innych urządzeń maszynowych.

 

Chiny HEBEI HOLDEN MACHINERY profil firmy 0

 

Nasze maszyny do tac na jajka obejmują: HY-F1000, HY-F1500, HY-3 * 4, HY-4 * 4, HY-4 * 8, HY-5 * 8, HY-5 * 12 i HY-6 * 12.We Holden Machinery produkujemy maszyny do formowania masy celulozowej w oparciu o zaawansowaną technologię, wysoką jakość, wysoką wydajność, łatwą obsługę i długą żywotność.Możesz kupić naszą maszynę śmiało i ufnie.W celu obniżenia kosztów inwestycji od wielu lat skupiamy się na doskonaleniu technologii produkcji.

 

Chiny HEBEI HOLDEN MACHINERY profil firmy 1

 

Holden Machinery skupia największe talenty i technologie, dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą.Od opracowania projektu po produkcję, testy kontrolne, usługi techniczne za granicą są wykonywane przez personel profesjonalny i techniczny.
Aby zapewnić jakość i stabilność maszyny, stosujemy zaawansowaną technologię produkcji.Aby zapewnić klientom niedrogą, wysokiej jakości maszynę.W celu osiągnięcia korzyści, pełnych korzyści jakościowych i kosztowych, współpracujemy z firmami Siemens, Schneider oraz produkcją i produkcją w Chinach.Mamy najlepszy łańcuch dostaw w Chinach i producentów części, a także solidne wyniki w zakresie jakości i innowacji, które potwierdzają dobrą wydajność maszyny.

 

Chiny HEBEI HOLDEN MACHINERY profil firmy 2

 

Aby upewnić się, że klienci dobrze znają całą linię produkcyjną tacek na jajka, klienci wspierający przychodzą do naszej fabryki, aby zobaczyć przetwarzanie i pracę maszyny, aby sprawdzić jakość i funkcjonalność maszyny.Aby klienci nie martwili się o jakość i serwis maszyny.

 

Chiny HEBEI HOLDEN MACHINERY profil firmy 3

 

Jakość produktów i dobra reputacja, nasze produkty są nie tylko udaną sprzedażą w Chinach i zostały wyeksportowane do ponad 80 krajów i regionów świata, w tym: Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Mali, Algierii, Angoli, Wybrzeża Kości Słoniowej UZ , Kazachstanu, Pakistanie, Nepalu, Birmie, Bangladeszu, Filipinach, Indonezji i innych krajach, maszyna jest bardzo mile widziana i chwalona.

 

Chiny HEBEI HOLDEN MACHINERY profil firmy 4

 

Misja firmy

Pomóż zespołowi spełnić ich marzenia, pomóż klientom tworzyć wartość i brać odpowiedzialność za społeczeństwo.
Styl korporacyjny

Dążenie do doskonałości, wydajność jest najważniejsza;działaj teraz, służba jest najważniejsza.
Duch przedsiębiorczości

skoncentruj się na samodoskonaleniu.
Etyka korporacyjna

Bądź lojalny wobec innych, bądź uczciwy, służ dobrze, zdobywaj ludzi cnotą;dobra jakość, dobra reputacja, praktyczna przedsiębiorczość i cnotliwy biznes.

Chiny HEBEI HOLDEN MACHINERY profil firmy 5

 

JESTEŚMY GOTOWI, ZAPRASZAMY DO WYSYŁANIA ZAPYTAŃ DO NAS JUŻ TERAZ!

 

 

Historia

Hebei Holden Machinery Co., Ltd.znajduje się w mieście Shijiszhuang w prowincji Hebei w Chinach.Ruch jest bardzo wygodny, tylko 30 minut jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska Zhengding, w sąsiedztwie portu morskiego Tianjin.

W 1993 roku zbudowaliśmy mały warsztat maszyn do formowania masy papierniczej jako firma początkowa, w tamtym czasie była ona w stanie wyprodukować tylko 500 sztuk / h prostego typu tłokowego i półautomatycznego urządzenia do tacek na jajka.

W 1996 roku założyliśmy Fabrykę Maszyn, z ulepszoną technologią, wydajność maszyny osiąga 2000-3000 sztuk / h, w pełni automatyczna linia produkcyjna.

W 2002 roku, aby rozszerzyć nasz rynek, rozpoczynamy międzynarodową działalność w celu otwarcia rynku handlu zagranicznego. Posiadamy własne oddziały handlowe, takie jak Zengtuo itp.

W 2012 roku, dzięki własnemu działowi handlu zagranicznego, współpracuje z nami wiele innych przedsiębiorstw handlowych i agentów zamorskich, prowadząc działalność w zakresie maszyn do tacek na jajka.
W 2018 roku wielkość sprzedaży maszyn do tacek na jajka zajęła pierwsze miejsce, stając się jednym z niewielu profesjonalnych przedsiębiorstw produkujących tace na jajka w Chinach.
W 2020 roku, aby zaspokoić różne potrzeby klientów, załóż firmę Holden Machinery, spróbuj rozpocząć pracę na innych polach maszynowych, miej nadzieję, że wszyscy współpracujący z nami mogą zarobić pieniądze na naszych maszynach.
Dostarczamy maszyny do formowania masy papierniczej na całym świecie szerokiemu gronu klientów na całym świecie, od właścicieli dużych gospodarstw i fabryk papieru po małe indywidualne warsztaty ...
Staliśmy się jednym z wiodących producentów maszyn do formowania masy papierniczej w Chinach.Jesteśmy w stanie opracować i wyprodukować różnego rodzaju maszyny do formowania masy papierniczej, produkty do pakowania masy papierniczej i formy.Oferujemy najbardziej zaawansowane dostępne możliwości produkcyjne, w tym niestandardową produkcję i obróbkę.
Mamy nadzieję, że będziemy współpracować z większą liczbą klientów dla wspólnego rozwoju i korzyści.

Zapraszamy potencjalnych nabywców do kontaktu z nami.

 

Usługa

Usługa przedsprzedażna

Pomoc techniczna
Na wczesnym etapie komunikacji z klientem pomożemy klientowi w doborze odpowiedniego typu maszyny, wykonamy plan budowy z działem technicznym oraz upewnimy się, jakie parametry i specyfikacje sprzętu odpowiadają jego rzeczywistym potrzebom.Jesteśmy w stanie dostosować się do każdego klienta i zapewnić im kompleksowe rozwiązania.
Usługa przy zakupie

Pełna współpraca i gwarancja jakości
Fabryka produkuje sprzęt ściśle według umowy.
Serwis pogwarancyjny
Dział obsługi posprzedażowej będzie śledził cały proces produkcji współpracując z działami sprzedaży, techniki, produkcji i kontroli jakości.Poza tym dział serwisu może raportować postęp produkcji do działu sprzedaży, a także rejestrować cały proces produkcji.
Jednocześnie mogą pomóc działowi technologii rozwiązać nagłe problemy podczas produkcji i uruchomienia oraz pomóc działowi sprzedaży, zespołowi zakupów i działowi kontroli jakości w dostawie produktów, aby upewnić się, że sprzęt zostanie dostarczony bez żadnych problemy.
Koncepcja usługi

Zorientowani na klienta, buduj własną markę.TWOJA SATYSFAKCJA JEST NASZYM SUKCESEM!

 

Nasz zespół

Holden Machinery, jako jeden z wiodących dostawców maszyn do formowania masy papierniczej w Chinach, posiada zaawansowaną technologię, najlepsze zasoby i najsilniejszy zespół techników, inżynierów, marketingu i serwisu.W międzyczasie skup się znacznie bardziej na ulepszaniu technologii i pozwól większej liczbie ludzi na świecie poznać znaczenie ochrony środowiska i robienia papierowych tacek na jajka z odpadów, aby zarabiać pieniądze.

 

 

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków i będziemy organizować różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i odkryć piękno życia.Cenimy czas, kiedy razem się uczymy i studiujemy.

 

 

Szkolenie profesora Shi dotyczące „jak być wybitnym”

 

 

Szkolenie kierownika Alibaba Li z zakresu „współpracy zespołowej”

 

Misja firmy

Pomóż zespołowi spełnić ich marzenia, pomóż klientom tworzyć wartość i brać odpowiedzialność za społeczeństwo.
Styl korporacyjny

Dążenie do doskonałości, wydajność jest najważniejsza;działaj teraz, służba jest najważniejsza.
Duch przedsiębiorczości

skoncentruj się na samodoskonaleniu.
Etyka korporacyjna

Bądź lojalny wobec innych, bądź uczciwy, służ dobrze, zdobywaj ludzi cnotą;dobra jakość, dobra reputacja, praktyczna przedsiębiorczość i cnotliwy biznes.

 

JESTEŚMY GOTOWI, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI JUŻ TERAZ!

 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Holden

Ilość pracowników : 80~100

Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000

Rok założenia : 1993

pc Export : 80% - 90%

Fabryka